"Barwy natury barwami życia" - finał projektu

Spotkania w świetlicach, warsztaty i nauka jak robić zdjęcia. Jakim sprzętem, w jakim oświetleniu i jakim plenerze? Potem wyjścia na łono natury, aby pokazać piękno otaczającej nas przyrody, lub wykonać ładne zdjęcia portretowe w terenie. Na koniec wystawy. Właśnie zakończył się projekt stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo pod nazwą "Barwy natury…

Przygotowaliśmy 250 paczek dla seniorów!

Za nami pracowity grudzień. Oprócz pomocy przy organizacji Mikołajek w Przecławiu i przygotowaniu paczek dla dzieci - nasze stowarzyszenie wraz ze sponsorami przygotowało 250 paczek dla najstarszych mieszkańców gminy. W połowie grudnia, w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyło się pakowanie. Dzięki licznym pomocnikom, prace poszły ekspresowo.…

Spotkanie Opłatkowe Seniorów w Stobnie

W piątek 9 grudnia w świetlicy środowiskowej w Stobnie odbyło się Spotkanie Opłatkowe Seniorów pod patronatem Starosty Polickiego i Wójt Gminy Kołbaskowo. Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, Zarząd PZERiI koło Nr 2 w Stobnie i Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Stobnie.  

Posadziliśmy 2000 krokusów

Pierwsza akcja sadzenie cebulek krokusów odbyła się w Przecławiu w październiku 2015 rok. Najpierw sadziliśmy je wzdłuż ścieżki pieszo-rowerowej między Przecławiem a Warzymicami. W kolejnych latach przyszedł czas na nasadzenia na skateparku, przy ścieżce w stronę Kołbaskowa oraz w innych mniejszych miejscowościach. W tym roku posadziliśmy je w okolicach Gminnego…

Warsztaty malowania na jedwabiu [FOTOGALERIA]

W sierpniu w świetlicach w gminie Kołbaskowo stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo przy współpracy z KGW PRZECŁAW zorganizowało polsko - ukraińskie warsztaty malowania na jedwabiu pod nazwą "Więc chodź pomaluj mój świat na żółto I na niebiesko ".  

Jedenasta "Biała Sobota" - przyjdź i zadbaj o siebie.

Wraca do Przecławia po długiej przerwie pandemicznej "Biała Sobota". To cykliczne wydarzenie organizowane przez gminę Kołbaskowo oraz Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. W sobotni poranek będzie można skorzystać z konsultacji u wielu specjalistów, zrobić podstawowe badania krwi oraz wykonać prześwietlenia.
facebook_page_plugin

Halloween 2015 - fotorelacja i konkurs

halloween-2015W czwartek 29 października przed hotelem Dworskim odbyła się impreza Halloweenowa na której pojawiło się prawie dwustu przebierańców z całej gminy Kołbaskowo. Organizator - Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo - przygotowało dla wszystkich konkursy i zabawy. Po przejściu specjalnej ścieżki zadań uczestnicy otrzymali słodkie nagrody. Ruszył także konkurs na najlepsze przebranie.

 

 

 

Podobnie jak w poprzednich latach uczestnicy zabawy zostali podzieleni na 10-osobowe drużyny, których zadaniem było przejść specjalną ścieżkę złożoną z dziesięci zadań. Było m.in. rzut cukierkami do celu, grupowe skakanie na skakance, straszne memory, malowanie rękawicy, diabelski taniec, kalambury oraz wyciąganie fantów z pajęczanego pudełka.

Ogłoszony został także konkurs na najlepsze przebranie . Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu portalu przeclaw24 ( www.facebook.com/Przeclaw24 ) - dla dziesięciu najlepszych czekają nagrody. Na kolejnej dziesiątki - nagrody pocieszenia. Głosujemy "lajkami" pod adresem galerii - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.941256032601438.1073741838.108543112539405&type=3

Stowarzysznie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo pragnie podziękować wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację tej nieziemskiej imprezy. W organizację naszej imprezy zaangażowało się wiele osób, którym bardzo serdecznie dziękujemy - mówi Małgorzata Dzieciniak z KPGK. Pomógł nam bardzo "Kulinarny Szczecin" - portal zrzeszający szczecińskich restauratorów, szefów kuchni oraz wszelkich sympatyków i pasjonatów sztuki kulinarnej. Bardzo chętnie wsparli inicjatywę naszego Stowarzyszenia, przekazując słodycze, zabawki oraz ogromnych rozmiarów dynię, na potrzeby zorganizowania fantastycznej zabawy dla dzieci z naszej Gminy. W planach mamy dalszą owocną i smaczną współpracę.

 Organizatorzy składaja także podziękowania restauracjom "Evil Ristorante Italiano" - www.evil.szczecin.pl oraz Gospoda Herbu Korab ze Szczecina z ul. Kwiatowej 53. Podziękowania także dla sieci "Makro Cash And Carry" z ulicy Południowej w Szczecinie oraz hipermarketu "Auchan" w Ustowie

 


Pin It